Vedela sem, da nisem okej. Nisem se pa zavedala, da je tako hudo. In če so to videli moji najbližji, sem si sama govorila, da bom že zrihtala, da ni tako hudo. Da bom za VSE poskrbela sama, da bom VSE rešila sama. Ker jaz pač zmorem. Ker jaz ne rabim nobene pomoči. In...
Kolikokrat nečesa nisi naredila, zato ker te je bilo strah? Ker se ti je zdelo, da nimaš dovolj samozavesti? Ker nisi dovolj dobra? V koliko postavkah se ti najdeš? Tvoj notranji kritik ti vztrajno šepeta, da nisi dovolj dobra. Svoje ideje,...