Kolikokrat nečesa nisi naredila, zato ker te je bilo strah?
Ker se ti je zdelo, da nimaš dovolj samozavesti?
Ker nisi dovolj dobra?
V koliko postavkah se ti najdeš?
- Tvoj notranji kritik ti vztrajno šepeta, da nisi dovolj dobra.
- Svoje ideje, predloge in misli raje obdržiš zase, ker se ti zdi, da te bodo obsojali, če jih poveš naglas
- Ponavadi dvomiš vase (pa naj bo to na poslovnem ali osebnem področju).
- Ko si v družbi bolj uspešnih ljudi (nazivi, denar, status), se počutiš manjvredno
- Dostikrat imaš občutek, da si nevidna.
- Obsojaš se za napake (tudi za tiste, ki jih še nisi naredila)
- Izogibaš se pogovorom z ljudmi, ki jih ne poznaš, ker verjameš, da nimaš nič pametnega za povedati.
- Ko narediš kakšno napako, jo premlevaš še dneve in dneve ter se obsojaš, zakaj nisi naredila tako kot bi bilo prav.
Ogromno stvari v življenju nisem upala narediti, ker me je bilo strah. Strah mnenja drugih in strah neuspeha. Stvari se nisem lotila, ker sem mislila, da nisem dovolj dobra (ker sem si to ponavljala znova in znova).
Navade, ki jih boš izvedela na webinarju so tiste, ki so pri meni naredile ogromen premik. In komaj čakam, da jih delim tudi s tabo.
V torek, 16. 1. 2024 ob 20. uri si rezerviraj 60 min in razkrijem ti, kako te 3 pomembne navade vpelješ v svoj vsakdan in ponosno opazuješ, kako se dviga tvoja samozavest..
Na brezplačnem webinarju:
- izveš, katere 3 navade lahko takoj vpelješ v prakso,
- doživiš “aha” momente,
- dobiš gradivo in
- zavedanje, da na tej poti nisi sama.
PS. Zna se zgoditi, da navade ne bodo samo 3 in da izdam še kakšno dodatno super vajo za samozavest. Ampak to izveš samo, če prideš <3

