Vse, kar smo doživeli, je tam. Je del nas, del našega življenja. In tega ne moremo spremeniti. Ja, morda nas je zaznamovalo, pustilo brazgotine, definiralo našo pot ali pa kakšno odločitev. Nikoli pa ni zares prepozno za srečno otroštvo. Besede, da nikoli ni prepozno...