PRAKTIČNA DELAVNICA: Kako reči ne in biti okej s tem?
Če imaš vsega preveč, potem obstajata samo 2 rešitvi – da moraš:
1. Črtati (zate nepomembne) obveznosti, ki jih imaš.
2. Zavrniti nove (za vas nepomembne) obveznosti, ko pridejo. Torej reči NE!
Vendar na način, da boš:
- ohranila dobro samopodobo,
- ostala v dobrih stikih,
- te bo sogovornik razumel.
Na praktični delavnici boš spoznala KORAKE, KI DELUJEJO – torej formulo, kako argumentirano in prijazno zavrniti sogovornika. PIzveš pa tudi, kako se soočiti s tistimi, ki ne sprejmejo odgovora NE? Kako reagirati, kaj jim reči?
Z nakupom dobite posnetek delavnice (1h) in gradivo.
47,00 €

