PRAKTIČNA DELAVNICA: Kako reči ne in biti okej s tem?

Če imaš vsega preveč, potem obstajata samo 2 rešitvi – da moraš:
1.
Črtati (zate nepomembne) obveznosti, ki jih imaš.
2. Zavrniti nove (za vas nepomembne) obveznosti, ko pridejo. Torej reči NE! 

Vendar na način, da boš:

  • ohranila dobro samopodobo,
  • ostala v dobrih stikih,
  • te bo sogovornik razumel. 

Na praktični delavnici boš spoznala KORAKE, KI DELUJEJO – torej formulo, kako argumentirano in prijazno zavrniti sogovornika. PIzveš pa tudi, kako se soočiti s tistimi, ki ne sprejmejo odgovora NE? Kako reagirati, kaj jim reči?

Z nakupom dobite posnetek delavnice (1h)  in gradivo. 

47,00 

Mnenja udeleženk o praktični delavnici:

“Od zdaj naprej bom raje jedla in uporabljala sedvič tehniko. Hvala za ta recept.”
Manja

“Že zelo dolgo se borim s tem, da moram vsem stvarem reči JA. Po današnji delavnici imam občutek, da lahko tudi NE pride iz mojih ust. Super je bilo.”
Ana R. 

“Všeč mi je, ker je konkretna tehnika, razumljivo in simpatično razložena, ker imamo gradivo in ker ni preveč floskul. Pohvale.
Katja