Spoznaj eno najhujših bolezni 21. stoletja: primerjanje z drugimi.
Kaj ti prinaša primerjanje? Nezadovoljstvo v svoji koži; nenehen občutek, da nisi dovolj dobra; razmišljanje, kaj vse ti manjka; strah, da ti ne bo uspelo; upad motivacije in predvsem strmoglavljenje tvoje samozavesti …

Rešitev: Nehaj podcenjevati sebe in precenjevati druge.
KAKO?
Kolikokrat se ujameš ob skrolanju po družbenih omrežjih in misli, da bi bilo vse lažje, ČE BI BILA TUDI SAMA tako uspešna, samozavestna, pogumna, suha, odločna, prepričana v svoje zmage … če bi imela tako podporno okolje (mož, partner, šef, prijatelji)? Potem bi bile tudi tvoje slike veeeeeeeeeeliko lepše, ane? Zdaj jih pač ne deliš s svetom.
Na tak način se NIKOLI ne boš počutila dobro v svoji koži!
Primerjanje sebe z drugimi je bolezen današnjega sveta. In precej enostavno in hitro lahko padeš v to past, da začneš precenjevati druge in podcenjevati sebe. Ob tem pa se ne zavedaš, da ko gledaš sebe, se vidiš celostno – z vsemi svojimi dvomi, slabostmi in neuspehi. In vse to potem primerjaš z eno samo – PAZI (!!!) 1 samo platjo druge osebe. Rezultat je očiten:
► nikoli se ne boš počutila dobro glede sebe.
Kako zmagati v tej igri?
Korake, kako zmagati v tej igri, ti bova predstavili na brezplačnem webinarju, kjer boš spoznala:
- prekletsvo razmišljanja: Kaj bodo pa drugi rekli?
- kako se soočiti s strahom, ki te ustavi v ključnem trenutku,
- katera prepričanja te podpirajo in katera ustavljajo na tvoji poti,
- konkretne korake, kaj lahko sama vsak dan narediš zase.
Česa si želiš? TEGA ▼

“Lahko rečem, da se v mojem življenju dogajajo veliki premiki. Moja notranja moč raste, iz dneva v dan sem močnejša in to opazijo tudi drugi. Vse se kar nekako odvije točno tako, kot si zamislim. Vedno bolj verjamem vase in v to, da je tokrat res lahko drugače- tako, kot želim jaz, ne drugi. Nasplošno sem veliko bolj pozitivna, veselim se vsakega novega dne in vsega, kar se bo v njem zgodilo. Resnično se počutim, kot da sem lahko karkoli in da se lahko zgodi karkoli, kot da prav nič ni nemogoče.”Monika
S tabo bova Ana in Mateja.


