Mateja, ko sem prvič prišla k tebi, me je bilo groza. In takrat bi stavila glavo, da ne bom jaz tista, ki te bom prosila, da objaviš mojo zgodbo 😊 Navadila si me zapisovati in danes mi je zaradi tega velikokrat lažje. Ja, zdaj ne pišem več samo v službi. Mojo zgodbo...