Zakaj bi sploh brala to? Ker verjetno veš, kako je, ko rečeš »v redu je«, čeprav v resnici ni. In ker si že kdaj utihnila – pa ne zato, ker si hotela, ampak ker se ti je zdelo, da nima več smisla. To ni še en zapis o tem, kako naj bi partnerja komunicirala. To je...